از ماساژ پا آقایان چه می دانید؟

از ماساژ پا آقایان چه می دانید؟

همانطور که پیش تر بیان کردیم ماساژ آقایان با ماساژ خانم ها تفاوت های ویژه ای دارد که باید رعایت شود تا رضایت مشتری جلب شود. ماساژ پا آقایان نیز یکی از همان مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. قابل توجه است که به این مسئله اهمیت دهدی و بدانید ماساژ پا اگر به درستی انجام نشود خسارات ناشی از آن بالا خواهد بود. پس سعی کنید نقاط حساس بدن که به تمامی نقاط دیگر بدن وصل بوده و رگ های عصب آن مستقیما به مغز متصل است توجه ویژه ای داشته باشید. در این بخش به چند مورد که به هنگام ماساژ آقایان بهتر است رعایت شود اشاره می کنیم.صدمات
توجه داشته باشد که ایجاد درد ناگهانی پا می تواند نتیجه یک آسیب باشد. پس از مشورت با پزشک خود در خصوص اقدامات پس از مداوای استخوان شکسته یا مشکلات حاد دیگر، استفاده از ماساژ پا را برای رفع و ‌کاهش درد و ورم پا در نظر بگیرید. ابتدا با ماساژ لبه های بیرونی قسمت آسیب دیده شروع کنید و مستقیما محل را ماساژ ندهید. توجه کنید که پس از آن که درد و حساسیت کاهش یافت و توانستید درد حاصل از فشار بر روی قسمت های نزدیک تر به قسمت آسیب دیده را تحمل کنید، با ماساژ و مالش گردشی آرام به ماساژ ادامه دهید و از بافت های زخمی فاصله بگیرید.

روش های باستانی ماساژ پا
با بهبود ارتباطات در سرتاسر جهان، امروزه مخاطبان بیشماری با روش های باستانی ماساژ آشنا شده اند. مارگارت نویسنده مجله “به چیانگمای چیانگرای خوش آمدید” می گوید ماساژ پای تایلندی ، المان های ماساژ فیزیکی را با کارهای مربوط به انرژی و نقاط انرژی روش رفلکسولوژی ترکیب می کند تا درد پاهای بیماران را رفع کرده و بهبود بخشد. جالب توجه است بدانید که روش کانسا واکتی ماساژ پا اصالتی هندی دارد و از کره پاکیزه استفاده می کند تا ماساژی بر اساس سنت های اصیل هندی ارائه دهد. این روش ماساژ ، هم ساق پا و هم مچ پا را در بر می گیرد و آموزش می دهد که درد پا اغلب مربوط به ماهیچه های ساق پا می باشند.

ماساژ قسمت رفلکس
رفلکسولوژی نوعی از ماساژ پا می باشد که بر مفهومی دلالت دارد که هزاران عصب منتهی به پاها مطابق و هماهنگ با سایر سیستم های اندامی و سایر قسمت های بدن می باشند. در نتیجه این عقیده وجود دارد که تحریک عصب منتهی به پاها بر اندام ها و بافت ها در قسمتی دیگر از بدن تاثیرگذار خواهد بود. قابل توجه است بدانید که این نوع ماساژ معمولا به جای ضربه زدن و مالش مانند سایر انواع ماساژ، شامل فشارهای ایستا بر روی نقاط مشخصی از پا می باشد. کوین و بارابارا کانز ، پزشکان رفلکسولوژی و نویسندگان چندین کتاب در رابطه با این موضوع، از مزایای دریافت ماساژ رفلکسولوژی به رفع درد پاها و رفع درد و عملکرد نادرست سایر قسمت های بدن اشاره می کنند.

جالب است بدانید ماساژ آقایان و اپیلاسیون آقایان خدمات ویژه ای است که بسته به نیاز مشتری شامل انواع ماساژهای حرفه ای می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از ماساژ آقایان با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. با ما همراه باشید تا مطالب مفیدی در مورد ماساژ آقایان و انواع ماساژهای آن و نحوه انجام آنها با شما در میان بگذاریم.