ماساژ شکلات

ماساژ شکلات

ماساژ شکلات که نوعی دیگر از ماساژ آقایان است یک راهکار جدید برای نجات پوست شماست در مراکزی که خدمات اسپا ارائه میدهند ،همچون مجموعه دنیز که انواع ماساژ آقایان را ارائه میدهد،عرضه شده است در سراسر دنیا برند های معروف، کرم های مخصوص ماساژ درمانی خود را بر پایه شکلات عرضه میکنند.

کافئین موجود در شکلات گردش خون را افزایش می دهد و جریان خون را بهبود میبخشد. این به نوبه خود سلول های پوست را بهبود می بخشد و آن را تقویت می کند،روند پیری را کاهش می دهد و سبب استحکام پوست می شود.

شکلات های تیره تر، خواص آنتی اکسیدان قوی تر دارد.

محصولاتی که برای ماساژ آقایان استفاده میشود و حاوی بیش از 35 درصد کاکائو خالص هستند،برای احیای پوست و رفع احساس خستگی مفرط بسیار مناسب هستند. آنتی اکسیدان ها همچنین به افزایش سطح کلاژن و الاستین در پوست کمک می کنند و باعث کاهش اثرات پیری می شود.

خطوط و چین و چروک های پوست با درمان های معمول شکلات درمان شوند زیرا آنتی اکسیدان ها آسیب ناشی از رادیکال های آزاد بدن را کاهش می دهند. روغن های طبیعی موجود در کره کاکائو معمولا با روغن های ماساژ سنتی دیگر مانندگلرنگ و روغن زیتون ترکیب میشوند و باعث رطوبت رسانی به پوست شما میشوند.

ماساژ آقایان با شکلات بر روی مناطقی از پوست که حالت زبر و یا خشن دارند مانند زانوها،آرنج ها و پاها،تاثیر بسیار خوبی دارد. همچنین آنتی اکسیدان هایی که در کرم های ماساژ دهنده شکلات یافت می شوند نیز به حفظ پوست و رطوبت رسانی طولانی پس از ماساژ بسیار کمک میکند مطالعات نشان داده است که خوردن شکلات تیره هر روز می تواند سیستم قلب و عروق شما را بهبود بخشد و به علت خواص  آنتی اکسیدانی از خستگی های مزمن جلوگیری کند.

شکلات همچنین قدرت بهبود خلق و خوی فرد را دارد و موجب احساسات ناخوشایند می شود. حتی بوی شکلات می تواند این اثر مثبت را روی مغز انجام دهد؛

انجام ماساژ آقایان با شکلات یک راه ایده آل برای استفاده از مزایای شکلات بدون هیچ گونه گناهی در ارتباط با خوردن شکلات بیش از حد است.

نظر خود را وارد نمایید