همه چیز در مورد ماساژ( بخش چهارم)

آشنایی با فواید ماساژ و نکات مهم در مورد ماساژ آقایان یا خانم ها
تمرینات ورزشی سنگین باعث می شود عضلات و ماهیچه های شما دچار گرفتگی شود به همین خاطر با انجام ماساژ می توانید درد های عضلانی خود را کاهش دهید و به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهید.

در مقالات قبل شما را با هر آنچه در مورد ماساژ باید بدانید آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا از نکات مهم دیگری در مورد ماساژ آقایان یا خانم ها اطلاع داشته باشید.

همانطور که گفتیم عملکرد ماساژر بسیار مهم است. یک جلسه ماساژ بسته به نوع ماساژی که می خواهید و زمانی که دارید ممکن است بین 10 تا 90 دقیقه طول بکشد. مهم نیست که چه نوع ماساژی را انتخاب کرده اید، مهم این است که در طول ماساژ و بعد از آن احساس آرامش کنید و حس بهتری داشته باشید. اگر ماساژر فشار های محکمی اعمال می کرد از او بخواهید تا آرام تر این کار را انجام دهد. ممکن است قسمت هایی از عضلات و ماهیچه های شما درد داشته باشد و ماساژ روی آن قسمت ها فشار بیشتری وارد کند و شما آزرده شوید هرگاه مشکلی در این مورد داشتید به ماساژر خود بگویید.

یک ماساژر حرفه ایی پیدا کنید.

از دکترتان یا کسی که به او اعتماد دارید بخواهید تا یک ماساژر حرفه ایی و یا یک مرکز ماساژ آقایان یا خانم ها را به شما پیشنهاد دهد. برخی از مراکز ماساژ آقایان آماده ارائه خدماتی نظیر اپیلاسیون آقایان نیز هستند که می توانید از آن خدمات نیز بهره مند شوید. در انتخاب مراکز ماساژ باید دقت داشته باشید که ماساژر دارای گواهینامه های معتبر در مورد ماساژ باشد.

هیچ ایرادی ندارد تا از ماساژر خود سوالات خود را بپرسید سوالاتی مانند:

  • آیا شما مدرک معتبری در مورد ماساژ دارید؟
  • چه دوره هایی را گذرانده اید و چقدر سابقه دارید؟
  • فکر می کنید بدن من به چند جلسه ماساژ احتیاج دارد؟
  • هزینه ماساژ چقدر می شود؟
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا