لیست قیمت ماساژ

همه چیز در مورد ماساژ( بخش دوم)

آیا با فواید ماساژ آشنایی دارید؟ آیا می دانید ماساژ آقایان یا خانم ها چقدر می تواند در سلامت فیزیکی آن ها تاثیر گذار باشد؟ در بسیاری از مراکز ماساژ درمانی علاوه بر ماساژ آقایان می توانید اپیلاسیون آقایان را نیز انجام دهید. بیشتر ورزشکاران با استفاده از اپیلاسیون آقایان می توانند حجم ماهیچه هایشان را بیشتر نمایش دهند.
در مقالات قبل شما را با هر آنچه که در مورد ماساژ باید بدانید آشنا کردیم. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا اطلاعات مفید دیگری را در مورد انواع ماساژ آقایان یا خانم ها و تاثیر ماساژ بر ماهیچه ها و سلامت بدن در اختیارتان قرار دهیم.

ماساژ ورزشی: این ماساژ مانند ماساژ سوئدی است. اما بیشتر برای ورزشکاران مناسب است تا درد های عضلانی بعد از انجام تمرینات ورزشی را کاهش دهد.

ماساژ محرک: این ماساژ بر قسمت هایی از بدن تمرکز دارد که دچار گرفتگی عضلات شده است و با ماساژ می توانید قسمت های آسیب دیده را بهبود بخشید.

فواید انجام ماساژ آقایان یا خانم ها

ماساژ به عنوان یک دوره مکمل درمان عمل می کند. در طول درمان ماساژ به عنوان تکمیل کننده دوران درمان از سوی پزشکان بسیار توصیه می شود.

به طور کلی ماساژ برای کاهش درد، کاهش استرس و گرفتگی عضلات بسیار مفید است.

تحقیقات نشان داده است که ماساژ آقایان یا خانم ها فواید بسیار زیادی دارد که برخی از آن ها عبارت اند از:

  1. کاهش استرس
  2. موثر برای مشکلات گوارشی
  3. بهبود درد عضلات
  4. بهبود سر درد
  5. بهبود بی خوابی ناشی از استرس
  6. بهبود گرفتگی عضلات
  7. بهبود و کاهش آسیب تاندون ها و ماهیچه ها
  8. بهبود آسیب های ورزشی
  9. بهبود درد مفاصل

در کنار فواید ماساژ در خصوص سلامت افراد برخی نیز ماساژ را به عنوان ابزاری برای آرامش و ارتباط و حس شادی بخشی که به آن ها در هنگام ماساژ دست می دهد دوست دارند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا