همه چیز در مورد ماساژ( بخش سوم)

همانطور که می دانید ماساژ فواید بسیار زیادی دارد. ماساژ آقایان یا خانم ها باعث آرامش افراد می شود. در اکثر کشور ها ماساژ را به عنوان تمرینی برای آرامش و سلامت روحی و جسمی افراد می شناسند. علاوه بر ماساژ آیا با فواید اپیلاسیون آقایان آشنا هستید؟ اپیلاسیون آقایان با ورزشکاران مرد کمک می کند تا ماهیچه های عضلانی تری داشته باشند و در تمرینات ورزشی ماهیچه های خود را بیشتر به نمایش گذارند.
در مقالات قبل از همه چیز در مورد ماساژ صحبت کردیم در ادامه نیز می خواهیم اطلاعات بیشتری در این مورد در اختیارتان قرار دهیم.

از ماساژ چه انتظاری می توانید داشته باشید؟

قبل از اینکه به ماساژ بروید لازم نیست تا کار خاصی انجام دهید و بدنتان را آماده کنید. قبل از اینکه جلسه اول ماساژ درمانی آغاز شود، ماساژر باید در مورد علائم بیماری، تاریخچه دارویی و اینکه از ماساژ چه انتظاراتی دارید سوالاتی از شما بپرسد. ماساژر باید انواع ماساژ ها را برای شما توضیح دهد و به شما بگوید که می خواهد کدام یک از تکنیک ها و روش های ماساژ دادن را استفاده کند.

در طول جلسه ماساژ در مانی افراد باید لباس هایشان را در بیاورند و یا اینکه لباس های گشاد مخصوص ماساژ بپوشند. سپس باید روی میز ماساژ بخوابند و ملحفه یا حوله ایی را دور خود بپیچند. البته می توانید در حالی که لباس به تن دارید روی یک صندلی بنشینید و ماساژ آقایان را انجام دهید. ماساژر باید بررسی کند که هنگام ماساژ دادن کدام قسمت های بدن بیشتر درد میگیرد و باید بداند چه مقدار فشار وارد کند.

ماساژر ممکن است ترجیح دهد که از روغن ها و یا لوسیون های مخصوص ماساژ استفاده کند تا ماساژ آقایان یا خانم ها راحت تر انجام شود. اگر به روغن یا لوسیون خاصی حساسیت دارید به ماساژر خود اطلاع دهید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا