همه چیز در مورد ماساژ( بخش پنجم)

آیا با فواید ماساژ آشنا هستید؟ آیا می دانید ماساژ آقایان یا خانم ها چقدر می تواند در آرامش و تقویت عضلات و ماهیچه هایتان موثر باشد؟ جالب است بدانید که در بسیاری از کشور ها علاوه بر ماساژ آقایان اپیلاسیون اقایان را نیز انجام می دهند که شما می توانید از اپیلاسیون آقایان و ماساژ آقایان در یکی از بهترین مراکز تهران یعنی در دنیز ماساژ بهره مند شوید.
در مقالات قبل هر چیزی که در مورد ماساژ باید بدانید را به شما معرفی کردیم البته در مورد برخی نکات هنوز صحبت نکردیم که در ادامه می خواهیم به سایر نکاتی که در مورد ماساژ آقایان یا خانم ها باید بدانید بپردازیم.

اطلاع از خطرات ماساژ

بسیاری از افراد از ماساژ لذت می برند و انجام ماساژ موجب بهبود وضعیت فیزیکی و روحی آن ها می شود. در حالی که اگر شرایط زیر را داشته باشید ممکن است ماساژ برای شما مناسب نباشد:

  • اگر از بیماری ها و مشکلاتی خونی رنج ببرید و اگر داروی رقیق کننده خون بخورید
  • اگر قسمت هایی از بدن شما سوخته با مجروح شده باشد.
  • کسانی که دچار ترومبوز هستند و لخته های خونی عمیق دارند.
  • افرادی که دارای شکستگی استخوان هستند.
  • افرادی که از پوکی استخوان حاد رنج می برند.

اگر دچار این بیماری ها هستید قبل از انجام ماساژ حتما با پزشک خود مشورت کنید و بعد ماساژ را انجام دهید. علاوه بر این خانم های باردار نیز قبل از انجام ماساژ باید با فواید و خطرات ماساژ آشنا باشند. همچنین اگر از بیماری خاصی رنج می برید و یا سرطان دارید باید قبل از انجام ماساژ با پزشک خود مشورت کنید.

برخی از ماساژ ها باعث می شوند تا روز بعد کمی درد داشته باشید این طبیعی است اما به طور کلی ماساژ نباید باعث نا خوشی و احساس درد طولانی مدت در بدن شما شود. هنگام انجام ماساژ اگر فشار ماساژر زیاد بود باید از او بخواهید تا آرام تر ماساژ را انجام دهید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا