نمونه هایی از ماساژ آقایان

ماساژ آقایان با ماساژ سوئدی

ماساژ آقایان با مرهم و روغن های ارزشمند و پر خاصیتی انجام می شود که برای بدن بسیار مفید است، ماساژ سوئدی حرکات مخصوصی را برای ماساژ آقایان در نظر گرفته است. ماساژ آقایان باعث گرم شدن عضلات و ماهیچه ها می شود، باعث بهبود گردش خون و سیستم لنفاوی می شود و عملکرد بدن را افزایش می دهد. ماساژ آقایان خستگی بدن را حتی بعد از ورزش های طولانی از بین می برد. این نوع از ماساژ آقایان معمولا یک ساعت و نیم طول می کشد.

ماساژ آقایان در ناحیه کمر و پا به صورت عمیق و محکم

این نوع ماساژ آقایان با کمر شروع می شود و تا پاها ادامه پیدا می کند. از ژل های خنک کننده برای ماساژ پای آقایان استفاده می شود. این نوع ماساژ آقایان بیشتر برای بعد از ورزش هایی مانند دوچرخه سواری و دو انجام می شود. همچنین ماساژ آقایان باعث نرم و لطیف شدن پوست می شود. این نوع از ماساژ آقایان معمولا یک ساعت و نیم طول می کشد.

ماساژ آقایان و پاکسازی دقیق کمر

بعد از ماساژ آقایان می توان کمر را با یک نوع اسکراب نمک دریا پاکسازی و تمیز کرد .این نوع ماساژ آقایان برای بهبود کمر درد و عفونت لازم است. مدت زمان لازم برای ماساژ 45 دقیقه می باشد.

ماساژ آقایان در ناحیه کمر

یک ماساژ سفت و محکم باعث می شود که بسیاری از درد های کمر، گردن و کتف از بین برود. این نوع ماساژ 45 دقیقه زمان خواهد برد.

تقویت کمر با ماساژ آقایان

با این نوع ماساژ آقایان می توانید نیرو و قدرتی جدید را در ناحیه کمر احساس کنید، و از درد و خستگی، و گرفتگی کمر خلاص شوید. برای انجام این نوع ماساژ نیم ساعت زمان لازم است.

آیا از فواید ماساژ آقایان اطلاع دارید؟ با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص ماساژ آقایان کسب کنید.

ماساژ آقایان هرچند وقت یکبار لازم است تا گرفتگی های عضلانی و درد در کمر و نواحی مختلف بدن کاهش پیدا کند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا