آیا از فواید ماساژ آقایان اطلاع دارید؟

فواید ماساژ آقایان

افزایش سلامتی ماهیچه ها

ماساژ آقایان بسیار مهم است چون وقتی مردان در تمرینات ورزشی زیاده روی کنند و آسیب می بینند، ماساژ باعث کاهش التهاب و آماس ماهیچه می شود که به با بلند کردن وزنه سنگین یا دویدن ایجاد شده است. طبق مطالعات انجام شده در سال 2012 مردان هر چه آماس ماهیچه ایی کمتری داشته باشند سریع تر می توانند آسیب هایی که دیدند را بهبود بخشند. بنابراین ماساژ آقایان می تواند در این مورد هم برای ورزشکاران مرد مفید باشد. تنها 10 دقیقه ماساژ می تواند آماس ماهیچه ایی را کاهش دهد.

کاهش استرس

ماساژ باعث کاهش هورمون استرس یعنی ترشح هورمون کورتیزول می شود. ماساژ آقایان با یک یا دوبار در هفته می تواند باعث افزایش ترشح اکسیتوزین در بدن شوند که استرس را کاهش دهد و احساس اعتماد فرد را افزایش می دهد و برقراری ارتباط با افراد را راحت تر می کند.

دوری از سرما خوردگی و عفونت

ماساژ آقایان باعث بهبود سرما خوردگی می شود، بدین صورت که با ماساژ سطح ایمنی بدن افزایش پیدا می کند و سلول های کشنده، باکتری ها و ویروس ها را از بین می برند. همانطور که گفته شد ماساژ باعث کاهش استرس می شود و آقایانی که دچار استرس و تنش باشند بیشتر در معرض سرماخوردگی قرار می گیرند.

حالا که آشنایی بیشتر با ماساژ آقایان پیدا کردید، در اینجا به نکات دیگری اشاره می کنیم.

نکاتی در مورد ماساژ آقایان

اگر می خواهید همسرتان را ماساژ دهید مطمعن باشید که این کار می تواند شما را بهم نزدیک تر کند و باعث آرامش مردتان شود، اما فکر نکنید که تمامی ترفند هایی که برای ماساژ خانمها موثر واقع می شوند برای ماساژ آقایان نیز به همین صورت است، شمع، عود و بعضی روغن ها برای برای ماساژ خانم ها لازم است در حالی که برای ماساژ آقایان ممکن است این موارد به سادگی آنها را ناراحت و آزرده کند. در ماساژ آقایان به جای اینکه سعی کنید آنها را متقاعد کنید تا ایده تان را در مورد ماساژ بپزیرند سعی کنید این موضوع را به خاطر داشته باشید که چه قسمت هایی از بدنشان بیشتر به ماساژ نیاز دارد .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا