حمام سنتی

 

حمام سنتی
حمام سنتی دنیزماساژ

 

نظافت پوست بدن، تعادل مزاج و رسیدن به آرامش ذهنی از اهداف استحمام است اما فضای اغلب حمام های امروزی آنگونه ای نیست که بتواند همه این موارد را پاسخگو باشد. در گذشته حمام سنتی در میان مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است که فضاهای دلنشین آن، حس زندگی خوب را به انسان القا می کردند. اگرچه روزهای زیادی از زمانی که مردم از حمام های سنتی استفاده می کرده اند، سپری نشده است اما همچنان بسیاری به فضای حمام های قدیمی، دلاک ها و کیسه ها تمایل نشان می دهند. در حال حاضر مجموعه های مختلفی در سراسر کشور دارای حمام سنتی به شیوه ای مدرن در کنار امکاناتی چون استخر، سونا، جکوزی و … هستند که خدمات کیسه کشی سنتی بدن و ماساژ را برای از بین بردن پوست های مرده ارائه می دهند.

اگر دلتان هوای سبک حمام های قدیمی، کیسه، سفید آب و لیف کرده است تا شخصی مثل دلاک، نظافت و مشت و مال بدنتان را انجام دهد، می توانید از خدمات مجموعه تخصصی ماساژ سراسر کشور استفاده کنید. در اینجا تلاش خواهیم کرد تا اطلاعات کامل و جامعی در ارتباط با ماساژ در حمام سنتی در اختیارتان قرار دهیم؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

 

برای تجربه لذت بخش حمام سنتی در بهترین سالن ماساژ ایران همین حالا می توانید اقدام کنید :

[aparat id=”aSu3A” width=”750″]

 

حمام های سنتی

استحمام و نظافت، سنت دیرینه ایرانیان است و در اکثر شهرهای ایران بناهای قدیمی با معماری های پیچیده و زیبا تحت عنوان «حمام عمومی» وجود دارد که اغلب آن ها در حال حاضر تخریب یا به مکان تاریخی تبدیل شده اند. بدون تردید با شنیدن حمام سنتی، اولین چیزی که در ذهنتان مجسم می شود، بنای قدیمی با سبک سنتی، کیسه، لیف، سفید آب و دلاک است. دلاک در واقع بعد از نظافت، مشت و مال بدن شخص و نرم کردن آن را انجام می داد. امروزه بسیاری از مجموعه های تخصصی ماساژ سراسر کشور، فضایی ایجاد کرده اند تا همان حس و حال خوب حمام های سنتی در ذهن مراجعه کنندگان تداعی شود. در فضای حمام این مراکز همان خدمات دلاک، توسط ماساژورهای حرفه ای و کارآزموده ارائه می شود تا افراد حال و هوای خوب گذشته را بار دیگر تجربه کنند.

 

خدمات ماساژ در حمام سنتی

مجموعه های متعددی در سراسر کشور به طراحی فضایی مانند حمام سنتی اقدام کرده اند تا خدمات گذشته را به صورت مدرن توسط پرسنل متخصص به مراجعه کنندگان ارائه دهند؛ بنابراین اگر به فضای حمام های سنتی تعلق خاطر دارید و دوست دارید نظافت و مشت و مال بدن را در حمامی به سبک حمام های قدیمی انجام دهید، توصیه می کنیم با مراجعه به مجموعه دنیز ماساژ ، خدمات زیر را دریافت نمایید:

 • استفاده از سونای بخار برای آماده شدن مراجعه کننده برای یک حمام عالی
 • کیسه کشی سنتی برای جدا کردن پوست های مرده بدن
 • لیف کشیدن بدن
 • مشت و مال بدن توسط افراد مجرب
 • ماساژ با کف دست
 • ماساژ کل بدن به کمک کف صابون
 • شست و شوی سر و بدن

بنابراین ماساژ در حمام سنتی با خدمات ویژه، گزینه ایده آلی برای تجربه مجدد حس خوب حمام های قدیمی گذشته محسوب می شود که لایه برداری از پوست با استفاده از کیسه و سفید آب به همراه مشت و مال در چنین فضاهایی توسط افراد متخصص بسیار لذت بخش خواهد بود.

 

فواید حمام سنتی

استفاده از حمام سنتی و فواید آن به عنوان یک سنت قدیمی ریشه در فرهنگ کهن مردم ایران دارد. در این مجموعه ، خدمات حمام قدیمی در محیطی آرام و مدرن به افراد ارائه می شود. مراجعه کننده بر روی سنگ یکپارچه که تا دمای مطبوعی گرم شده است، دراز می کشد و لایه برداری پوست های مرده، ماساژ کل بدن با لیف و کف صابون و در نهایت آبکشی سر و بدن به مدت 45 تا 60 دقیقه توسط پرسنل حرفه ای و با تجربه انجام خواهد شد. از فواید و مزایای حمام های سنتی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لایه برداری پوست های مرده و نظافت بدن
 • باز شدن منافذ پوست و افزایش جریان خون در زیر پوست و رگ ها
 • رسیدن به آرامش روحی و روانی
 • رفع استرس و افسردگی
 • تسکین درد ناشی از صدمات
 • رفع تنش عضلانی بدن
 • متعادل شدن مزاج
 • کاهش طبیعی وزن بدن و دفع سموم

 

برای تجربه لذت بخش حمام سنتی در بهترین سالن ماساژ ایران همین حالا می توانید اقدام کنید :

 

 ماساژ تخصصی در حمام سنتی

ماساژ درمانی در واقع به دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن گفته می شود که توسط ماسور حرفه ای در مراکز تخصصی ماساژ انجام خواهد شد و به رهایی از استرس، کاهش فشار عضلانی و تسکین درد ناشی از صدمات منجر می شود. حال اگر ماساژ همراه با لایه برداری پوست های مرده با استفاده از کیسه و لیف همراه شود، علاوه بر مراقبت بهداشتی بدن، آرامش ذهنی را برای مراجعه کننده به ارمغان می آورد؛ بنابراین اگر تمایل دارید، کیسه کشی سنتی و ماساژ درمانی را در محیطی سنتی و مدرن تجربه کنید، می توانید از خدمات مراکز تخصصی ماساژ فعال در سراسر کشور بهره ببرید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا