چرا ماساژ برای بدن مفید است؟( بخش دوم)

چرا ماساژ برای بدن مفید است؟( بخش دوم)

ماساژ باعث افزایش ایمنی بدن می شود. همانطور که می دانید ماساژ علاوه بر ایجاد احساس آرامش در افراد فواید بسیار زیاد دیگری نیز مخصوصا برای سلامتی دارد. ماساژ آقایان یا خانم ها به شما کمک می کند تا آرامش بیشتری در زندگی داشته باشید. علاوه بر ماساژ آقایان می توانید از برخی خدمات دیگر ماساژ از قبیل اپیلاسیون آقایان نیز بهره مند شود.

در مقالات قبل شما را با دلایل مفید بودن ماساژ آشنا کردیم و در مورد معجزه ماساژ برای شما توضیح دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فواید ماساژ اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  1. ماساژ باعث بهبود سردرد های ناشی از میگرن می شود. طبق تحقیقات به دست آمده حدود 28 میلیون آمریکایی دچار میگرن هستند. میگرن به خاطر استرس و بی خوابی ایجاد می شود. تحقیقات نشان داده است که کسانی که به ماساژ می روند کمتر دچار میگرن شده و خواب راحت تری و همچنین کیفیت خواب بهتری دارند.
  2. تنظیم فشار خون با ماساژ. حدود 72 میلیون آمریکایی دارای فشار خون بالا هستند. فشار خون بالا باعث خفگی و یا حمله قلبی می شود. تحقیقات نشان داده است که 10 دقیقه ماساژ تاثیر بسیار زیادی بر فشار خون افراد دارد. با ماساژ آقایان و یا خانم ها می توانید فشار خونتان را تنظیم کنید و از بروز خطرات ناشی از فشار خون بالا جلوگیری کنید.
  3. افزایش انعطاف پذیری بدن با انجام ماساژ. ماساژ به شما کمک می کند تا انعطاف پذیری بدنتان را افزایش دهید. ممکن است ورزشکار باشید و مدام روی زانو هایتان فشار وارد کنید و یا اینکه میانسال باشید و دیگر تحرکی نداشته باشید مژده ی ما به شما این است که با ماساژ آقایان یا خانم ها می توانید انعطاف پذیری بدنتان را افزایش دهید. ماساژ باعث حرکت ماهیچه ها، عضلات و تاندون ها می شود در نتیجه انعطاف پذیری بدن شما افزایش می یابد. با استفاده از روغن های مخصوص ماساژ و ماساژر های حرفه ایی می توانید از خدمات و فواید ماساژ لذت ببرید و بدن سالم تری داشته باشید.