چرا ماساژ برای بدن مفید است؟

چرا ماساژ برای بدن مفید است؟

 

آیا به دنبال مرکزی برای ماساژ هستید؟

اگر چه ماساژ باعث آرامش شما می شود، به شما انرژی می دهد، ممکن باعث بهتر شدن کمر درد شما شود، هر چه که هست شما با ماساژ آقایان یا خانم ها احساس خوبی پیدا می کنید، اما جالب است بدانید که فواید ماساژ خیلی بیشتر از این ها است. آقایان نه تنها می توانند در مراکز ارائه دهنده ماساژ، از خدمات ماساژ بهره مند شوند بلکه در برخی از بهترین مراکز ماساژ مانند دنیز ماساژ می توانند از خدماتی مانند اپیلاسیون آقایان نیز استفاده کنند. در مقالات قبل شما را با معجزه ماساژ آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فواید ماساژ آقایان و یا خانم ها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  1. ماساژ با درد های مزمن عضلانی مبارزه می کند. ماساژ باعث بهبود درد های ماهیچه ها و عضلات و همچنین بهبود خستگی ماهیچه ها می شود. طیق تحقیقات انجام شده نشانه ها و عوارض ناشی از درد عضلات باعث بی خوابی و استرس می شود. از طرفی ماساژ می تواند باعث کاهش استرس و التیام درد های عضلانی شود. اسپاسم های عضلانی با ماساژ برطرف می شود.
  2. ماساژ باعث بهبود درد های ناشی از جراحی های انجام شده بر روی بدن می شود. ماساژ باعث افزایش گردن خود در بدن می شود. با ماساژ می توانید توانایی و انعطاف پذیری ماهیچه ها و مفاصل خود را افزایش دهید.
  3. ماساژ باعث آرامش خیال شما می شود. با ماساژ استرس ها و افکار منفی را از خود دور کنید. ماساژ به شما کمک می کند تا در طول روز احساس بهتری داشته باشید و از فشار و گرفتاری های روزمره حد اقل برای ساعاتی دور باشید و فکر و ذهنتان آزاد تر باشد. همانطور که می دانید ماساژ آقایان تقریبا تا 50 درصد ترشح هورمون کورتیزول را کاهش می دهد. یعنی ماساژ باعث کاهش هورمون استرس می شود.

 

ماساژ باعث افزایش ایمنی بدن می شود. همانطور که می دانید ماساژ علاوه بر ایجاد احساس آرامش در افراد فواید بسیار زیاد دیگری نیز مخصوصا برای سلامتی دارد. ماساژ آقایان یا خانم ها به شما کمک می کند تا آرامش بیشتری در زندگی داشته باشید. علاوه بر ماساژ آقایان می توانید از برخی خدمات دیگر ماساژ از قبیل اپیلاسیون آقایان نیز بهره مند شود.

در مقالات قبل شما را با دلایل مفید بودن ماساژ آشنا کردیم و در مورد معجزه ماساژ برای شما توضیح دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فواید ماساژ اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  1. ماساژ باعث بهبود سردرد های ناشی از میگرن می شود. طبق تحقیقات به دست آمده حدود 28 میلیون آمریکایی دچار میگرن هستند. میگرن به خاطر استرس و بی خوابی ایجاد می شود. تحقیقات نشان داده است که کسانی که به ماساژ می روند کمتر دچار میگرن شده و خواب راحت تری و همچنین کیفیت خواب بهتری دارند.
  2. تنظیم فشار خون با ماساژ. حدود 72 میلیون آمریکایی دارای فشار خون بالا هستند. فشار خون بالا باعث خفگی و یا حمله قلبی می شود. تحقیقات نشان داده است که 10 دقیقه ماساژ تاثیر بسیار زیادی بر فشار خون افراد دارد. با ماساژ آقایان و یا خانم ها می توانید فشار خونتان را تنظیم کنید و از بروز خطرات ناشی از فشار خون بالا جلوگیری کنید.
  3. افزایش انعطاف پذیری بدن با انجام ماساژ. ماساژ به شما کمک می کند تا انعطاف پذیری بدنتان را افزایش دهید. ممکن است ورزشکار باشید و مدام روی زانو هایتان فشار وارد کنید و یا اینکه میانسال باشید و دیگر تحرکی نداشته باشید مژده ی ما به شما این است که با ماساژ آقایان یا خانم ها می توانید انعطاف پذیری بدنتان را افزایش دهید. ماساژ باعث حرکت ماهیچه ها، عضلات و تاندون ها می شود در نتیجه انعطاف پذیری بدن شما افزایش می یابد. با استفاده از روغن های مخصوص ماساژ و ماساژر های حرفه ایی می توانید از خدمات و فواید ماساژ لذت ببرید و بدن سالم تری داشته باشید.

آیا می دانید با استفاده از ماساژ می توانید بسیاری از درد های عضلانی خود را کاهش دهید و همچنین به سلامت بدنتان کمک منید. همانطور که می دانید ماساژ تاثیر بسیار زیادی بر سلامتی افراد دارد. ماساژ آقایان و خانم ها علاوه بر سلامت فیزیکی تاثیر بسیار زیادی بر سلامت روان افراد نیز دارد.
در مقالات قبل شما را با پاسخ به این پرسش که چرا ماساژ برای بدن مفید است و همچنین معجزات ماساژ آشنا کردیم. علاوه بر این با که مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات مفیدی در مورد فواید ماساژ آقایان و هر آنچه در مورد ماساژ باید بدانید به دست آورید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر فواید ماساژ آشنا کنیم.

 

از بین بردن درد های کمر با ماساژ

با انجام ماساژ یکی از رایج ترین درد های بدنتان را بهبود ببخشید. کمر درد بسیار آزار دهنده است اما با انجام ماساژ می توانید از شر کمر درد های مزمن خلاص شوید. تحقیقات نشان داده است که ماساژ به رهایی از درد های مربوط به ستون فقرات و آسیب های وار شده به کمر کمک می کند. ماساژ باعث می شود کمر درد شما تا حدود 36 درصد کاهش پیدا کند.

اگر دست یا مچ پایتان پیج خورده است با ماساژ می توانید درد های ناشی از پیچ خوردگی را بهبود بخشید. در اثر پیچ خوردگی ممکن است مچ پای شما ورم کند و یا متورم شود در این صورت بهتر است با انجام ماساژ این نوع درد ها را بهبود بخشید.

ماساژ نه تنها درد های ناشی از پیچ خوردگی را کاهش می دهد بلکه باعث تقویت بیشتر مچ دست و پا می شود. همچنین مچ دست و پای شما با ماساژ عملکرد بهتری خواهد داشت و قوی تر خواهد شد.

از جمله سایر فواید ماساژ کاهش فشار خون است. که در مقالات قبل دراین مورد بیشتر توضیح دادیم.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا