ماساژ بانوان

ماساژ آروماتراپی

 

ماساژ بانوان در سالن ماساژ دنیز یکی از خدمات جدید این مجموعه است . دنیز ماساژ سال ها در زمینه ماساژ آقایان فعالیت دارد و در این بخش نامی بسیار درخشان و آشناست .

در ادامه از مزایای ماساژ به شما می گویم و سپس آدرس و شماره تماس ماساژ زنان دنیز برای شما عزیزان قرار می دهیم تا در صورت نیاز با ما در تماس باشید .

 

 

ماساژ زنان

 

ماساژ  این روزها بین بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا شناخته شده است و مزایایی که در حوزه سلامت دارد تا لذت و حس خوبی که هنگام ماساژ دریافت می کنید صحبت های بسیاری شده است . ماساژ علاوه بر لذت و حس خوبی که به شما می دهد خواص درمانی بسیاری دارد در ادامه بیشتر در این خصوص صحبت می کنیم .

ماساژ درمانی یا اصلطلاحاً ماساژ ورزشی ( برخی به ماساژ ورزشی می شناسند ) در هم جای دنیا شناخته شده است و اهمیت بسیار زیادی دارد و همیشه مورد توجه ورزشکاران حرفه ای بوده است .

 

 

ماساژی که بر پایه درمان در نظر بگیرید می بایست جلسات متعددی داشته باشد و همیشه ماساژهایی که بر پایه درمان هستند کاهش درد عضلات ، سفتی عضلات و کاهش اضطراب ذهنی را به همراه دارد . شاید این مسئله را نمی دانستید اما اگر جدای از موارد فیزیکی بدن ، نیاز به تخلیه ذهنی دارید ماساژ یکی از بهترین روش ها محسوب می شود .

ماساژ زنان در مجموعه دنیزماساژ توسط ماساژور خانم حرفه ای انجام می شود . این مجموعه یکی از شناخته شده ترین و بهترین سالن ماساژ در تهران است .

 

 

ماساژ زنان نیز از این قاعده مستثنا نیست و همیشه به بانوان عزیز در درمان درد عضلات ، کاهش استرس ، کاهش اضطراب ، افتادگی عضلات بعد از زایمان ، بهبود شیردهی و … کمک بسیار زیادی می کند . حتی در تحقیقاتی که در زمینه ماساژ سینه برای بانوان انجام شده نتایج بسیار شفگت انگیزی به همراه داشته است.

 

 

ماساژ بانوان

 

می توانیم برای مثال به شما بگوییم که در یک مطالعه ، یک گروه از زنانی که بتازگی شیردهی را شروع کردند در 10 روز بعد از زایمان خود دو ماساژ سینه به مدت زمان 30 دقیقه دریافت کردند . در نتیجه در قیاس با گروه دیگر مادرانی که ماساژ دریافت نکرده بودند ، این مادران هنگام شیردهی درد کمتری در ناحیه سینه تجربه کردند . علاوه بر این موضوع حتی نوزدان آنها هم شیر بیشتری از پستان مادر خوردند و همچنین خود شیر نیز دارای سدیم کمتری بود .

حتی در مطالعاتی دیگر ، محققان متوجه شدند که ماساژ سینه در سال اول پس از زایمان باعث می شود کیفیت شیر مادر به میزان بالایی افزایش پیدا کند . همچنین بخشهایی که از شیر با ماساژ بهبود پیدا کرده شامل مواردی از قبیل : چربی ها ، مواد جامد و مقوی ، غلظت کازئین ، انرژی ناخالص و …

 

اینها فقط برخی از فواید ماساژ خانم ها است و علاوه بر این ماساژ زنان باعث می شود که بسیاری از دردهای عضلانی که در اثر کار در خانه یا پیاده روی برای خرید یا ورزش ایجاد شده اند را بهبود بدهد و باعث ایجاد گردش خون در بدن می شود .

 

ماساژ خانم ها

 

یکی دیگر از مزایای ماساژ بانوان کمک به تنفس عمیق است که خود این مسئله باعث می شود که اکسیژن بیشتری به بدن برسد و به دنبال آن سوخت و ساز یا متابولیسم افزایش چشم گیری داشته باشد . همچنین ماساژ به زنان کمک می کند تا مفاصل و دستگاه اسکلتی بدن ایستادگی بیشتر ، چابکی و رهایی از حالت ورم مقاصل داشته باشد .

تاثیر دیگر ماساژ بر روی دستگاه گوارش است . ماساژ ماهیچه های روده را تقویت می کند که این باعث جلوگیری از بروز یبوست می شود و همچنین موجب ترشح هضم غذا در کبد ، معده ، روده ها و لوزالمعده می شود .

ماساژ از افتادگی عضلات که در اثر کم تحرکی یا بی تحرکی ایجاد شده است ، جلوگیری می کند . همین امر موجب می شود که استایل زیبای بدن حفظ شود و شما همیشه خوش استایل بمانید .

 

هرچقدر از مزایای ماساژ بانوان گفته شود باز هم کم است . اگر می خواهید بهترین ماساژ عمر خود را تجربه کنید پیشنهاد می کنیم به دنیز ماساژ مراجعه کنید . چرا که بهترین ماسور های تهران که دارای تجربه زیادی هستند در کنار هستند تا شما را از این لذت بی پایان بهره مند کنند .

 

 

 

tinyurl , is.gd

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا