اپیلاسیون آقایان

اپیلاسیون-آقایان

اپیلاسیون آقایان یکی از راههای از بین بردن موهای زائد است و در این روش موهای شما از ریشه کنده میشود.

اپیلاسیون آقایان به دو روش انجام می شود:

1– مومک داغ

اپیلاسیون آقایان با استفاده از موم داغ رایج ترین روش از بین بردن موهای زائد میباشد.

در این روش از اپیلاسیون آقایان ابتدا موم را روی حرارت قرار داده تا به حالت مایع درآید سپس بوسیله یک کاردک روی پوست در جهت رویش موی بدن مالیده میشود.

بعد با استفاده از پارچه های مخصوص که به صورت کاملا بهداشتی است بر روی موم گذاشته میشود و در خلاف جهت رشد موها برداشته میشود.با این روش از اپیلاسیون آقایان موها بین ۴-۶ هفته بعد دوباره خواهند رویید.

برای آنکه پوست شما سفت باشد و کلیه منافذ پوستتان بسته شود حتما قبل از اپیلاسون آقایان از لوسیون و یا کرم های مخصوص استفاده کنید.

این روش از بین بردن موهای زائد برای پاها، خطوط لباس شنا –مایو، زیر بغل ها و بازوها مناسب می باشد.

2– مومک سرد

در این روش اپیلاسیون آقایان موم سرد بر روی بر روی پارچه های مخصوصی از قبل مالیده شده،این نوار ها را بر روی پوست  شما چسانده میشود و با یک حرکت سریع از روی پوستتان جدا میکنند.

مزایای اپیلاسیون

اپیلاسیون آقایان  یکی از بهترین راه حل ها برای حذف موهای زاید شماست،و راه حلی مناسب تر نسبت به بقیه روش های حذف موهای زائد است.

در این روش به دلیل اینکه مقدار زیادی مو همزمان برداشته میشود و یا اینکه مدتی طولانی طول میکشد تا موهای شما دوباره رشد کند بهترین روش است.

در روش های دیگر مانند تراشیدن با تیغ،یا کرم های موبر به دلیل اینکه مو از ریشه کنده نمیشود و سطحی برداشته میشود رشد موها بسیار سریع است و تکرار این روش ها باعث میشود موهایی ضخیم بر روی بدنتان رشد کند.

اما اگر از روش اپیلاسیون آقایان با موم یا موم سرد استفاده کنید به مراتب موهای نازکتری و کمتری خواهید داشت.