نحوه اپیلاسیون آقایان به روش برزیلی (بخش دوم)

در مقاله پیشین در مورد موارد اولیه اپیلاسیون آقایان به روش برزیلی صحبت کردیم. به مواردی اشاره کردیم که پیش از اپیلاسیون باید آنها را رعایت کنید. در این مقاله قصد داریم طریقه آغاز اپیلاسیون به روش برزیلی را برای شما شرح دهیم. برای اطلاع بهتر از اپیلاسیون آقایان به روش برزیلی پیشنهاد می کنیم مقاله پیشین را مطالعه نمایید.
اپیلاسیون آقایان به روش برزیلی هم می تواند در خانه توسط فرد حرفه ای صورت گیرد و هم توسط افراد در سالن اپیلاسیون انجام شود. باید توجه داشته باشید که این نوع اپیلاسیون بهتر است توسط افراد اپیلاسیون کار حرفه ای صورت گیرد زیرا این افراد به دلیل تجربه و تخصص بالا به راحتی و بدون هیچ اشتباهی آن را انجام می دهند و با استفاده از مواد خوب و جنس مرغوب باعث ایجاد حساسیت در بدن شما نمی شوند.

نحوه آغاز اپیلاسیون آقایان به روش برزیلی

ابتدا روش های استفاده شده در سالن اپیلاسیون را در نظر بگیرید. به این ترتیب با نحوه انجام اپیلاسیون آشنا می شوید و متوجه پیامدهای ناخواسته و ناخوشایند آن و نحوه جلوگیری از بروز آن ها را متوجه خواهید شد. توجه داشته باشید که از سالن های مخصوص آقایان استفاده کنید که نظرات مثبت زیادی در مورد اپیلاسیون آقایان به روش برزیلی آن ها نوشته یا گفته شده باشد. اگر پس از انجام و بازدید از اپیلاسیون انجام شده در سالن، به این نتیجه رسیدید که خودتان می توانید این روش را انجام دهید، پیشنهاد می کنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

برای انجام اپیلاسیون آقایان ابتدا بسته اپیلاسیون خریداری کنید. می توانید این بسته را به صورت آنلاین و از سالن های حرفه ای اپیلاسیون آقایان و هم از داروخانه های معتبر خریداری کنید. از آن جایی که قسمت های بسیار حساس پوست خود را اپیلاسیون می کنید، انتخاب مناسب ترین موم و بسته اپیلاسیون از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این امر باعث می شود پوست شما دچار حساسیت نشود و برای انجام اپیلاسیون آقایان همیشه بدن شما راحت باشد. اطمینان حاصل کنید که بسته خریداری شده مخصوص اپیلاسیون آقایان به روش برزیلی باشد. از موم های معمولی پا و بدن استفاده نکنید. بسته خریداری شده باید شامل ظرفی برای گرم کردن موم، کاردک و روغن بدن باشد. بعضی از افراد دوست دارند که از ترکیب عسل، شکر و سایر مواد برای اپیلاسیون آقایان استفاده کنند. اگر شما هم این گونه ترجیح می دهید. ابتدا آن ها را بر روی قسمتی از بدنتان امتحان کنید تا اطمینان حاصل کنید که مو را بدون آن که به بدنتان بچسبد به صورت کامل و تمیز بر می دارد.

اپیلاسیون آقایان به هر روشی که باشد دارای نکات ظریفی است که باید حتما آنها را رعایت کنید تا پوست شما دچار ناراحتی و حساسیت نشود. در این سایت می توانید با مطالعه مقالات بسیار در مورد اپیلاسیون آقاین اطلاعات فراوانی کسب کنید. می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و در مورد نحوه اپیلاسیون آقایان و قیمت آن با همکاران ما صحبت کنید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا