هر چند وقت یکبار بدنتان به ماساژ نیاز دارد؟

نیاز بدن به ماساژ

به نظر یکی از متخصصان ماساژ درمانی بزرگسالان باید زمانی را به سلامت و همچنین بهبود درد های عضلانی خود و داشتن احساسی بهتر و آرامشی بیشتر اختصاص دهند. در مقالات قبل شما را با نحوه بهبود کمر درد با ماساژ آشنا کردیم و همچنین شما را با راز بهبودی کمر درد آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم هر چنر وقت یکبار لازم است تا بدنتان را ماساژ دهید.
مطالعات نشان داده است که ماساژ می تواند بسیاری از درد های بدن از جمله سر درد، پا درد، کمر درد، گردن درد و همچنین استرس و افسردگی را از بین ببرد.  بسیاری از مراجعه کنندگان اظهار داشته اند که با انجام ماساژ توانسته اند خواب مفید تر و بهتری در طول شبانه روز نیز داشته باشند. همچنین اگر افرادی دچار جراحت یا آسیب دیدگی در نواحی خاصی از بدنشان شده اند با انجام ماساژ بهبود پیدا می کنند.

بیشتر شواهد حاکی از آن است که انجام ماساژ توانسته است در طولانی مدت تاثیر بسیار خوبی بر بدن افراد داشته باشد. به همین خاطر پیشنهاد می شود هر چند وقت یکبار با برنامه ایی منظم ماساژ را فراموش نکنید.

برای اینکه فراموش نکنید کی به ماساژ بروید و این کار را واجب تر از هرکاری بدانید لازم است تا در برنامه ماهانه خود در سررسید یا تقویمی که دارید اول روزی که باید به ماساژ بروید را علامت بزنید. اگر این کار را نکنید گرفتاری های زندگی مجال رفتن به ماساژ را به شما نمی دهند و نمی توانید برای آرامش و سلامتیتان زمانی را مشخص کنید.

این حقیقت دارد که اگر کمی به فکر خودمات و سلامتی مان باشیم خیلی راحت تر از پس مشکلات و گرفتاری های زندگی بر خواهیم آمد. به همین خاطر بهتر است تا حتما در سررسیدمان برنامه ها و فعالیت های مهم مانند ورزش و ماساژ را بگنجانیم و بیشتر به آن ها توجه داشته باشیم.

همانطور که می دانید انجام ماساژ می تواند بر بسیاری از بیماری های شما غلبه کند و اگر برنامه ایی منظم را برای انجام ماساژ اختصاص دهید بدنتان با نشاط تر، شاداب تر و همچنین بسیاری از درد های عضلانی خود را کاهش خواهید داد. در مقالات قبل شما را با پایان درد های کمر با ماساژ و همچنین معجزه ماساژ آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر ویژگی ها و فواید ماساژ آشنا کنیم و بگوییم که چه زمان لازم است تا به مراکز و کلینیک های ماساژ بروید.

 

هر چند وقت یکبار باید به ماساژ بروید؟

یکی از نقاط قوت و نکات مثبت ماساژ این است که بلافاصله بعد از ماساژ می توانید شاهد نتایج فوق العاده آن باشید. درست است که با جلسه اول شاهد تغییرات بسیار مثبتی بر روی بدنتان خواهید بود اما مانند سایر درمان ها و تمرینات بهتر است ماساژ را چند جلسه تکرار کنید تا به بهبودی کامل برسید.

تصور کنید که یکبار در ماه به یوگا می روید مطمئنا آثار بسیار کمتری را در خود خواهید دید تا اینکه به طور منظم و درست یوگا را انجام دهید. و مانند سایر تمرینات ورزشی در هفته 2 یا 3 بار یوگا انجام دهید. بیشتر افراد هنگامی که دچار استرس و تحت تاثیر فعالیت های شدید قرار می گیرند به ماساژ می روند.

به هر حال پیشنهاد ماساژر های حرفه ایی این است که حداقل ماهی یکبار به مراکز ماساژ درمانی مراجعه کنند تا درد ها و مشکلات عضلانی خود را کاهش داده علاوه بر این با انجام ماساژ می توانند بدنی مقاوم تر و با نشاط تر داشته باشند و با انرژی بیشتر به زندگی خود ادامه دهند. نباید صبر کنید تا بدنتان دچار آسیب جدی شود و سپس به یاد ماساژ بیافتید.

رفتن به ماساژ باید جزو برنامه های ماهانه مهم زندگی افراد مخصوصا در سنین بالا تر قرار گیرد.

آیا به دنبال یک مرکز برای انجام ماساژ هستید؟

آیا به دنبال مجموعه ایی حرفه ایی برای ماساژ آقایان می گردید؟ مجموعه دنیز ماساژ ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین مرکز ماساژ درمانی در زمینه ماساژ آقایان و همچنین اپیلاسیون آقایان است. شما می توانید با استفاده از خدمات این مجموعه از درد های عضلانی خلاص شوید و شادابی بیشتری را در بدنتان احساس کنید.

تماس با دنیز ماساژ

در مقالات قبل شما را با ماساژ پایان درد های کمر، راز بهبودی گردن درد با ماساژ و همچنین دلایل مفید بودن ماساژ آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد زمان هایی که باید به ماساژ بروید اطلاعات بیشتری به دست آورید.

گاهی افراد برای رفتن به ماساژ از ماساژ تراپیست کمک می گیرند تا نوبت بعدی برای مراجعه چه زمانی باشد. به طور کلی بهترین زمان برای مراجعه به مراکز ماساژ ماهی یکبار است.

 

برای رفتن به ماساژ نباید منتظر بیماری یا بحران خاصی باشید.

نباید منتظر درد های عضلانی و یا زمانی باشید که به ماساژ نیاز پیدا کنید. رفتن به ماساژ صرفا مختص به افرادی نیست که در قسمت خاصی از بدنشان احساس در می کنند. تمامی افراد باید به طور منظم و طبق برنامه خاصی ماساژ را جزو برنامه های ضروری زندگی خود قرار دهند. فراموش نکنید که ماساژ به کاهش استرس، درد ها و بسیاری از ضعف های بدن شما کمک می کند  علاوه بر بهبود درد های عضلانی باعث شادابی و نششاط در بدنتان می شود.

بنابراین منتظر نباشید تا دچار بیماری خاصی شوید تا به ماساژ نیاز پیدا کنید. ماساژ می تواند به عنوان قرص های تقویتی برای بدن عمل کند و با تقویت روحیه می توند هماشه شما را سالم و شاداب نگه دارد.

ماساژ نه تنها از لحاظ فیزیکی بسیار موثر است بلکه از نظر روحی و ذهنی نیز برای شما بسیار مفید و موثر خواهد بود.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا